Debiuty2017W sobotni wieczór 7 stycznia komplet - prawie 250 widzów zjawił się we wrocławskim Teatrze PWST na Noworocznym Koncercie "Debiuty i Talenty", organizowanym przez ZPiT AWF "KALINA". Koncert pod hasłem „Debiuty i Talenty" ma już kilkuletnią tradycję. Pomysł jego organizacji zrodził się się z faktu, iż rodzinom, przyjaciołom i sympatykom członków zespołu trudno jest na co dzień zobaczyć i usłyszeć zespół „Kalina", gdyż koncertuje on głównie na imprezach zamkniętych lub festiwalach zagranicznych.

NaRatunek

Ponadto koncerty z tego cyklu są doskonałą okazją do debiutu scenicznego najmłodszych tancerzy, którzy dołączyli do zespołu zaledwie przed 3 miesiącami a już teraz mogą się pochwalić pierwszym scenicznym występem.
W programie koncertu znalazły się m.in najpiękniejsze polskie kolędy, tańce regionalne oraz piękne pokazy akrobatyki artystyczn
ej w wykonaniu związanych z zespołem Anny Sobera i Jakuba Wójcika. Na zakończenie koncertu wyróżniono 2 przedstawicielki Rady Zespołu poprzedniej kadencji, za duży wkład pracy w działalność zespołu. Wyróżnienia wręczył dr I. Cichy - Szef Biura Promocji Uczelni, w ramach którego działa obecnie zespół

W ślad za licznymi opiniami widzów - GRATULUJEMY ZESPOŁOWI UDANEGO KONCERTU a DEBIUTANTOM UDANEGO DEBIUTU!
Przy okazji koncertów z tego cyklu w okresie świąteczno-noworocznym, zespół realizuje też zazwyczaj cel charytatywny, wspierając fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Za wsparcie Fundacja jak zwykle przekazała zespołowii serdeczne podziękowania.

fot. Andrzej Nowak

Pełen fotoreportaż

Już po raz kolejny ZPiT AWF KALINA organizuje 7 stycznia o 18.30 w Teatrze PWST koncert pod hasłem "Debiuty i Talenty". Tym razem koncert ma charakter noworoczny, odbywa się bnowiem już po Nowym Roku. W programie znajdą się więc oprócz tradycyjnych układów wokalno-tanecznych, również najpiękniejsze polskie kolędy oraz pokazy talentów akrobacji artstycznej w wykonaniu członków zespołu. Ogromne powodzenie koncertów tego cyklu powoduje, że dostepnych jest bardzo niewiele wejściówek.
Informacje pod nr telefonu 792 893882 lub u Kierownika Zespołu 502 210487.

Kalina - zaproszeniePanorama-page-001

KALINA-HALASTULECIAUroczysty koncert z okazji 70-lecia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbył się w sobote 22 października we Wrocławskiej Hali Stulecia.
Już od godz. 11.00 wrocławska Hala Stulecia wypełniła się zacnymi gośćmi, zaproszonymi na uroczyste posiedzenie Senatu, pracownikami oraz absolwentami AWF Wrocław.
Tuż po części oficjalnej rozpoczęła się oczekiwana przez wielu część artystyczna, w której wystąpił ZPiT AWF KALINA oraz grupa artystyczna Everest.
Zespół zaprezentował efekty wielotygodniowej pracy i przygotowań do koncertu: szlacheckiego mazura, krakowiaka, hopaka oraz suitę tańców spiskich. Koncert wspaniale poprowadziła para związanych z zespołem konferansjerów: Ewa Biela-Przysiężna- była tancerka Kaliny i studentka studiów doktoranckich oraz aktualny student AWF Dawid Kutryn, który prowadził już wiele koncertów zespołu.
Wśród widzów wielu było absolwentów - byłych członków zespołu a wszyscy bardzo żywo i ciepło przyjęli prezentowany program.
   Kalina była również widoczna na wieczornym balu absolwentów, gdzie nie tylko z wdziękiem witała przybywających gości ale również pieknie poprowadziła poloneza otwierającego wspaniały bal wielu pokoleń absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego.

KoncertKalina22.10-2016

Reklama-Pomart
-03 i 10.10.2016 (poniedziałek) - godz. 19.30

-06.10 i 13.10.2016 (czwartek) - godz. 18.00

w siedzibie zespołu: AWF-„ZAMECZEK”

Ul. Rzeźbiarska 4 Wrocław – Biskupin (obok ul.Wittiga)

To nic trudnego! ( tylko prosty test muzyczno-ruchowy)

LUBISZ TAŃCZYĆ, ŚPIEWAĆ, PODRÓŻOWAĆ PO ŚWIECIE?

to        ZAPRASZAMY!!!

• WYSOKO PUNKTOWANA DZIAŁALNOŚC DO STYPENDIUM

• MOŻLIWOŚĆ ZALICZENIA W-F !

inauguracja roku akademickiegoi 2016 2017